Medarbeidere

Hei! Det er vi som jobber hos Rubin Medical i Norge.

Vi er her for deg – ikke nøl med å ta kontakt med oss. Du finner våre funksjoner og kontaktopplysninger under.

Mats Hermansson : Country Manager

Mats Hermansson

Country Manager

+47 992 85 982
mats@rubinmedical.no
Ingrid Solli : Produktspesialist <br> Norge

Ingrid Solli

Produktspesialist
Norge

+47 917 76 672
ingrid@rubinmedical.no
Eirik Dragset : Produktspesialist <br> Norge

Eirik Dragset

Produktspesialist
Norge

+47 481 29 904
anette@rubinmedical.se
Lasse Løfshus : Logistikksjef <br> Norge

Lasse Løfshus

Logistikksjef
Norge

+47 481 44 715
lasse@rubinmedical.no
Carolina Olsson : Markedsføringsassistent

Carolina Olsson

Markedsføringsassistent

+46 40-630 26 28
carolina@rubinmedical.se
Sabina Sjöberg : Medical Liaison Manager

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

+46 40-360 340
sabina@rubinmedical.se
Emina Ibrahimbegovic : Business development manager

Emina Ibrahimbegovic

Business development manager

+46 70-568 48 03
emina@rubinmedical.se
Jeanette Bengtsson : Koordinator

Jeanette Bengtsson

Koordinator

+46 40-51 06 32
jeanette@rubinmedical.se
Annika Ekström : Økonomisjef

Annika Ekström

Økonomisjef

+46 40-36 03 43
annika@rubinmedical.se
Christel M Persson : Assistent for koncernchef

Christel M Persson

Assistent for koncernchef

+46 40-51 06 43
christel@rubinmedical.se
Karl-Johan Öhman : CEO

Karl-Johan Öhman

CEO

+46 702-61 30 10
karl-johan@rubinmedical.se