Kontakt oss

  • Menyvalg #1 – Teknisk pumpesupport
  • Menyvalg #2 – Produktrelaterte spørsmål
  • Menyvalg #3 – Eversense
  • Menyvalg #4 – Adm, regnskap, bestillinger, vareleveranser etc.

Mail oss: post@rubinmedical.no

Åpent døgnet rundt, hele året!

  • Teknisk pumpesupport telefon 480 80 831

Vår ambisjon er å kunne hjelpe deg så din insulintilførsel skal foregå uten avbrudd. Vi er her for DEG om du skulle komme ut for noe akutt med din pumpe. Spørsmål angående CGM ser vi helst at dere i første omgang tar kontakt om i kontortiden.

  • Besøk oss!

Hegsbroveien 72
N-3403 Lier
Norge

  • Postadresse:

Rubin Medical AS
Postboks 147
N-3401 Lier
Norge

  • Postadresse Sverigekontor:

Rubin Medical AB
Box 30044
200 61 LIMHAMN


Medarbeidere

Hei! Det er vi som jobber hos Rubin Medical i Norge.

Vi er her for deg – ikke nøl med å ta kontakt med oss. Du finner våre funksjoner og kontaktopplysninger under.

Carolina Olsson

Markedsføringsassistent

+46 40-630 26 28

carolina@rubinmedical.se

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

+46 40-360 340

sabina@rubinmedical.se

Emina Ibrahimbegovic

Business development manage

+46 70-568 48 03

emina@rubinmedical.se

Jeanette Bengtsson

Koordinator

+46 40-51 06 32

jeanette@rubinmedical.se

Annika Ekström

Økonomisjef

+46 40-36 03 43

annika@rubinmedical.se

Christel M Persson

Assistent for koncernchef

+46 40-51 06 43

christel@rubinmedical.se

Karl-Johan Öhman

CEO

+46 702-61 30 10

karl-johan@rubinmedical.se

Mats Hermansson

Daglig leder

+47 992 85 982

mats@rubinmedical.no

Ingrid Solli

Produktspesialist

+47 917 76 672

ingrid@rubinmedical.no

Ole Christian Halvorsen

Produktspesialist

+47 913 44 208

olechristian@rubinmedical.no

Eirik Dragset

Produktspesialist

+47 481 29 904

eirik@rubinmedical.se

Malin Brynildsen

Produktspesialist

+47 412 38 755

malin@rubinmedical.no

Kristian Gaare-Olstad

Produktsjef

+47 970 86 445

kristian@rubinmedical.no

Lasse Løfshus

Logistikksjef

+47 481 44 715

lasse@rubinmedical.no

Hilde Aabye

Økonomi

+47 976 52 465

hilde@rubinmedical.no
Kontakt oss

Vi er her for å hjelpe deg, vennligst kontakt oss